Реєстрація ПН/РК, складених платником податків, який відповідає хоча б одному показнику, за яким визначається позитивна податкова історія

Відповідно до Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, затвердженому Постановою КМУ від 11.12.2019 №1165, у разі, якщо за результатами автоматизованого моніторингу ПН/РК встановлено, що відображена в них операція відповідає хоча б одному критерію ризиковості здійснення операції, реєстрація таких ПН/РК зупиняється, за виключенням ПН/РК, складених платником податків, який відповідає хоча б одному показнику, за яким визначається позитивна податкова історія,

Розраховані показники позитивної податкової історії та інформацію щодо ПН/РК, реєстрацію яких зупинено,  платник податків отримує через  Електронний кабінет.

Позитивна податкова історія платника ПДВ визначається за такими показниками:

– Обсяг постачання, зазначений в зареєстрованих ПН/РК у поточному місяці, з урахуванням поданої для реєстрації ПН/РК < 500 тис.грн. та обсяг постачання товарів/послуг, зазначений у них у поточному місяці за операціями з одним отримувачем, не перевищує 50 тис.грн., та керівник платника є особою, яка займає аналогічну посаду не більше ніж у 3-ох (включно) платників податку.

–  Здійснюється на постійній основі протягом будь-яких 4-ох звітних місяців з останніх 6-ти місяців реєстрація ПН/РК на постачання товарів/послуг за одним і тим самим кодом товару/послуги згідно з УКТЗЕД/Державним класифікатором продукції та послуг.

– Залишкова вартість ОЗ у платників податку на прибуток на кінець звітного періоду більше 5,0 млн. грн. та відображена у звітності, граничні строки подання якої передують календарному дню розрахунку цього показника, за умови, що з початку попереднього року керівник та засновник не змінювалися.

– Площа наявних у власності (право власності/користування) орендованих земельних ділянок становить не менше 200 га включно або орендованих земельних ділянок комунальної або державної власності – не менше 0,5 га станом на 01 січня поточного року, що задекларовані до 20 лютого поточного року та за які сплачено плату за землю у встановлені строки.

– Сплачено ЄВ на одного працюючого, у 2 рази більше від суми ЄВ з мінімальної заробітної плати за останні 12 місяців, за умови, що з початку попереднього року керівник та/або засновник не змінювалися та середньомісячна чисельність працюючих за останні 12 місяців становить не менше 5-ти осіб.

– Загальна сума сплачених у попередньому звітному році ЄВ та податків і зборів, платником та його відокремленими підрозділами, якими подано ПН/РК для реєстрації, є  більше 10,0 млн. грн.

(Джерело:  ДПС у Київській області)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *