Трансферне ціноутворення, подання звіту КО

Звіт подається до 1 жовтня року, що настає за звітним, засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законодавства щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

У разі якщо платником податку виявлено, що у раніше поданому Звіті інформацію надано не у повному обсязі, або вона містить помилки або недоліки, такий платник податків має право подати:

  • новий Звіт (звіт з позначкою «звітний новий») до граничного строку подання Звіту за такий самий звітний період;
  • уточнюючий Звіт (звіт з позначкою «уточнюючий») після граничного строку подання звіту за такий самий звітний період.

Новий та уточнюючий звіти повинні містити повну інформацію про контрольовані операції за звітний рік, як передбачено при складанні основного Звіту (звіту з позначкою «звітний»).

Якщо останній день строку подання Звіту припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

Також уточнено порядок заповнення окремих граф розділу «Відомості про контрольовані операції» додатка до Звіту:

  • у разі якщо предметом контрольованої операції є фінансові послуги із надання/отримання кредиту, депозиту, позики, у графі 17 зазначається сума відсотків, нарахованих (сплачених) або отриманих під час відповідної контрольованої операції у валюті контракту;
  • у графі 23 зазначається цифрове значення показника рентабельності контрольованої операції (сукупності контрольованих операцій), зазначеного платником податку у графі 22, у відсотках, з точністю до другого знака після коми.

(Джерело: лист ДФС від 10.07.2017 р. № 17973/7/99-99-15-02-01-17)

До відому: Оновлено критерії для визнання операцій контрольованими. 

– контрольованими також будуть визнаватися господарські операції, що здійснюються з нерезидентами, що не сплачують податок на прибуток (корпоративний податок) в державах реєстрації / податкової резиденції.

– змінено вартісні критерії визнання операцій контрольованими: річний дохід платника податків збільшено до 150 млн. грн. (замість 50 млн. грн.); річний обсяг господарських операцій платника податків з кожним контрагентом, збільшено до 10 млн. грн. (замість 5 млн. грн.);

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *