Ведення бухгалтерського обліку

Людина, яка розпочинає власний бізнес, в першу чергу приділяє значну увагу організації виробництва, налагодження маркетингу, організації збуту, а ведення бухгалтерського обліку та подання звітів залишається вторинною задачею. Такий підхід іноді призводить до того, що ведення обліку часто сприймається як не суттєва складова бізнесу, чи навіть перешкода.
З нами Ви можете повністю сконцентруватися на розвитку власного бізнесу, будучи певними, що бухгалтерська та фінансова функції знаходяться під надійним контролем професіоналів.
Наразі Компанія надає кілька основних видів послуг:
• податковий облік та бухгалтерія для бізнесу різних масштабів;
• спрощена бухгалтерія та облік у приватних підприємців, що здійснюють діяльність на свій розсуд та спільно з головним підприємством з метою легального та законного планування податків та грошових потоків.
Надані Компанією послуги включають як оброблення первинних бухгалтерських документів, так і виконання роботи з підготовки та подання фінансової, податкової та бухгалтерської звітності. Надання бухгалтерських послуги здійснюється виключно у відповідності до чинного законодавства та норм, встановлених відповідними органами. Наш принцип відкритості до клієнта і готовність іти йому на зустріч не означає сліпого слідування вказівкам замовника, а зумовлює пошук найбільш оптимальних та найменш ризикових рішень.