Послуги

– абонентське обслуговування

Для того щоб Ви могли швидко і оперативно отримати відповідь на будь-яке питання в галузі податкового законодавства і бухгалтерського обліку, почували себе впевнено в правильності застосування законодавчих норм, вивільнили свій час та ресурси для розвитку бізнесу, ми пропонуємо абонентське обслуговування, що передбачає:
• оперативний контроль і супроводження діяльності бізнесу
• «гарячу лінію» підтримки бухгалтера
• консультування і рекомендації по веденню господарської діяльності
• огляд новин законодавства у сфері справляння податків та бухгалтерського обліку

– консультування з питань податкового законодавства
На сьогодні правильне розуміння та застосування норм податкового законодавства – це не тільки запорука успішного ведення бізнесу, а й питання його захищеності.
Оскільки податкове законодавство України не є стабільним та постійно змінюється, а з боку держави спостерігається тенденція до посилення податкового тиску, то виникає потреба в отриманні оперативної і достовірної інформації, яка допомагає краще спланувати доходи та зменшити витрати. Значна кількість змін в законодавстві, а також, неоднозначність податкових роз’яснень, потребує при ухваленні рішення поради професіонала – податкового консультанта, що має відповідні знання в області податкового законодавства і бухгалтерського обліку.
Процес консультування є спільною діяльністю консультанта і клієнта з метою вирішення певної задачі і здійснення бажаних змін в організації клієнта.
Замовивши у нас консультацію в сфері податкового законодавства, Ви отримаєте максимально вичерпну відповідь з поставленого питання. Як результат, зможете діяти з урахуванням отриманої інформації, для досягнення цілей, при цьому максимально знизивши ризик застосування податкових санкцій. Ми підказуємо, яким чином легально оптимізувати податки або уникнути штрафів.

– ведення бухгалтерського обліку
Людина, яка розпочинає власний бізнес, в першу чергу приділяє значну увагу організації виробництва, налагодження маркетингу, організації збуту, а ведення бухгалтерського обліку та подання звітів залишається вторинною задачею. Такий підхід іноді призводить до того, що ведення обліку часто сприймається як не суттєва складова бізнесу, чи навіть перешкода.
З нами Ви можете повністю сконцентруватися на розвитку власного бізнесу, будучи певними, що бухгалтерська та фінансова функції знаходяться під надійним контролем професіоналів.
Наразі Компанія надає кілька основних видів послуг:
• податковий облік та бухгалтерія для бізнесу різних масштабів;
• спрощена бухгалтерія та облік у приватних підприємців, що здійснюють діяльність на свій розсуд та спільно з головним підприємством з метою легального та законного планування податків та грошових потоків.
Надані Компанією послуги включають як оброблення первинних бухгалтерських документів, так і виконання роботи з підготовки та подання фінансової, податкової та бухгалтерської звітності. Надання бухгалтерських послуги здійснюється виключно у відповідності до чинного законодавства та норм, встановлених відповідними органами. Наш принцип відкритості до клієнта і готовність іти йому на зустріч не означає сліпого слідування вказівкам замовника, а зумовлює пошук найбільш оптимальних та найменш ризикових рішень.
– консультування з питань супроводження та ведення бізнесу;
Наша Компанія надає консультаційну підтримку з питань ведення управлінського обліку, оптимізації бізнес-процесів, супроводження угод, відстоювання інтересів клієнтів перед контролюючими органами.

– юридична підтримка бізнесу
Наші бізнес-партнери Компанія «Греца і партнери» – найфаховіша компнія у сфері надання юридичних послуг не тільки в Ужгороді та Закарпатській області, а й далеко за їх межами.
Для бізнесу надаються такі види юридичних послуг:
– Допомога клієнтам у питаннях податкового планування, оптимізації податкового навантаження та захисту від протиправного втручання в господарську діяльність з боку контролюючих та правоохоронних органів, оскарження в адміністративному та судовому порядку протиправних дій, рішень та бездіяльності контролюючих органів.
– Правовий захист клієнтів у господарських, адміністративних та судах загальної юрисдикції, в тому числі апеляційної та касаційної інстанції, з питань, що віднесені до її правової спеціалізації.
– Повний спектр юридичної допомоги в сфері корпоративних відносин в акціонерних та інших господарських товариствах.
– Правовий супровід реєстрації бізнесу та реалізації інвестиційних проектів в Україні.
– Юридичне обслуговуванню клієнтів у сфері захисту авторських прав та інших об’єктів права інтелектуальної власності.
– Підготовка документів – складання для Вас проектів договорів, контрактів, ділових листів, повідомлень, запитів та інших необхідних Вам документів.
– Правова експертиза документів – юридична експертиза документів правового характеру, у тому числі договорів, контрактів, корпоративних документів та ін.

Програма лояльності:

Будь-яка співпраця має починатися з взаємної довіри і поваги, і, щоб Ви не витрачали час на сумніви, ми зробимо перші консультації для Вас безкоштовними, в тому числі отримання інформаційних розсилок.